DĚTSKÉ BRÝLE, S KTERÝMI BUDETE MÍT ÚSPĚCH

Napsal Eva Voříšková (») 31. 1. 2016 v kategorii Brýle, přečteno: 1077×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineclanky/Sterbinova-lampa-17.jpg

BRÝLE, S KTERÝMI BUDE MÍT VAŠE DÍTĚ ÚSPĚCH

Nosit brýle neznamená konec světa, naopak! Je to šance pro vaše dítě. S brýlemi se může správně vyvíjet, dávají mu příležitost dobře prospívat ve škole. Včasné podchycení a léčba některých zrakových vad může předejít nutnosti nosit brýle v pozdějším věku. Rozhodnutí je jen na vás!

SCREENING JE DŮLEŽITÝ

Před 18. měsícem se nervová spojení stále vyvíjejí, a proto je náprava případných očních vad mnohem snazší. Až do věku 2 let je možná úplná náprava amblyopie (tupozrakosti). Ale po dosažení věku 6 let je často velmi pozdě. Proto by měly pravidelné návštěvy u očního lékaře začít již v ranném věku dítěte. Současná klinická praxe dokáže změřit zrakovou ostrost a diagnostikovat anomálie již ve věku 2 – 3 měsíců. Vyšetřovací metody jsou pro děti šetrné, bezbolestné a dokonce i zábavné.

BRÝLE, SE KTERÝMI BUDETE MÍT ÚSPĚCH I VY

Přijme vaše dítě brýle? Znovu připomínáme, že není důvod k panice: malé děti často přijmou brýle snáze než děti v pozdějším věku. Dokonce i když se malé dítě snaží brýle zpočátku sundávat, velmi rychle si na ně zvykne. Nejlepší strategií je dětem ve věku 2 až 3 roky nabídnout barevné obruby, které se jim líbí. Může se dokonce stát, že mu je sourozenci budou závidět.

Vyskytne-li se u dítěte tupozrakost, léčba spočívá zakrytí zdravého oka okluzorem na několik hodin denně. Protože dítě nemusí tyto časové úseky dobře snášet, zahrajte si s ním na piráty – všichni členové domácnosti si mohou zakrýt oko páskou – dokonce i oblíbený plyšový medvídek!

ESSILOR A PROGRAM JUNIOR: VÍTĚZNÁ DVOJICE

Protože dětský zrak si zaslouží to nejlepší, Essilor vyvinul čočky Orma Baby UV, které mají vynikající optické vlastnosti dokonale přizpůsobené malým dětem:

  • Bezpečné čočky jsou vyrobené z velmi odolných plastů.
  • Odolnost proti poškrábání  zajišťuje dokonalé vidění a správný vývoj zraku.
  • Čočky jsou tenčí a lehčí, takže nezatěžují nos a uši žádnou nadbytečnou vahou – dokonale padnou do obrub pro děti a jsou ideální pro hypermetropii (nejčastější oční vada v tomto věku).
  • Speciální 100% anti-UV úprava chrání zrak před škodlivým UV zářením.
  • Dobrá cenová relace z nich činí vhodné čočky pro děti, které musí velmi často obměňovat brýle.

A pro starší děti máme další výrobky řady ESSILOR junior!

Více informací naleznete na stránkách oční optiky VIDÍŠ SKVĚLE: www.vidisskvele.cz Odkaz na externí e-shop s oční optikou: www.e-optika.cz
Odkaz na nejlepší materál pro použití v brýlovém průmyslu: www.titanflex.cz

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a pět